KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777327
nr 1377 7327
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 98/100, Kalas. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:14:57
100 kr
200 kr